Chalani na Libertách po Jadrane dobyli aj Čierne more (nové video)

Konečne je na svete vyše 40-minútový videofilm z tripu k Čiernemu moru v lete 2016. Boris, Lukáš a Matej prešli za 15 dní 1457 kilometrov cez Maďarsko, Rumunsko, Moldavsko, Podnestersko a Ukrajinu.

Aktualizácia 14. marec 2018:

Konečne je na svete vyše 40-minútový videofilm z tripu k Čiernemu moru v lete 2016. Boris, Lukáš a Matej prešli za 15 dní 1457 kilometrov cez Maďarsko, Rumunsko, Moldavsko, Podnestersko a Ukrajinu. Ako inak, znovu na retro bicykloch s jediným fixným prevodom. Ich road movie naozaj stojí za pozretie:

Pôvodný článok z augusta 2016:

Pred rokom sa partia mladých trnafských chalanov vybrala na bicykloch k Jadranu, na Makarsku. Na tom by nebolo nič extra zvláštne, bajkujeme všetci, nejako. Ale oni sa tam vybrali na old school bicykloch značky Liberta. Cesta im trvala 7 dní, prešli 860 km a je z toho veľmi pekné videjko (kto ho ešte nevidel, nech pozrie nižšie).

Tento rok si partia naplánovala ešte väšiu a východnejšiu exotiku – Čierne more, ukrajinskú Odesu, cez Maďarsko, Rumunsko a Moldavsko. Podľa informácií od chalanov práve včera dorazili do k vytúženému moru a dnes sú už na ceste domov. Tak im držíme palce a tešíme sa na nový videopríbeh.

Možno ťa zaujme

Fotogaléria z cesty k Čiernemu moru