Už sa nedá spoľahnúť, že nový článok si k tebe nájde cestu cez Facebook. Hoci máš FB stránku Zagurami „zalajkovanú“. Najväčšia sociálna sieť nedávno začala v hlavnom feede zobrazovať iba posty od priateľov a reklamu.

Časy, keď stačilo párkrát za deň pozrieť na Facebook a človek bol v obraze, sú preč. Sieť začala už dávnejšie uprednostňovať reklamu pred príspevkami od sledovaných stránok vrátane tej našej. A teraz príspevky od stránok premiestnila do novej záložky „Prieskumník“, ku ktorej sa treba doklikať. Časom sa to hádam nejako utrasie (alebo aj nie). A čo sa dá robiť dovtedy?

Zatiaľ mi nenapadlo nič lepšie ako ponúknuť staromódny emailový newsletter. Do nižšie uvedeného formulárika zadáš emailovú adresu, my ju pridáme do mailinglistu, a keď vyjde nový článok, automaticky pošleme upozornenie.

Odoberaj newsletter Zagurami – stačí zadať email:

Newsletter Zagurami vyzerá takto a samozrejme, jeho odber sa dá kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím. Odkaz na odhlásenie sa nachádza v každom odoslanom emaili.

Komu napadne iný/lepší spôsob ako upozorňovať na nové články (WhatsApp? havran ako v GOT? niečo iné?), nech neváha a napíše do komentára pod článkom. Alebo na zagurami@zagurami.eu.

Zdroj úvodného ilustračného obrázka: pixabay / geralt a pixabay / typographyimages

Máš niečo na srdci?