O nás

Na blogu Zagurami nájdeš inšpirácie a praktické info pre outdoorové aktivity v každej sezóne. Nie sme žiadni extrémisti, väčšina tipov je vhodná aj pre zdatných amatérov. Ale občas uverejníme aj niečo náročnejšie či exotickejšie. Blog je otvorený aj pre iných autorov. Ak chceš niečím prispieť alebo niečo odkázať, napíš nám email.

Nižšie nájdeš formulár na odber emailových upozornení na nové články a budeme radi, ak dáš Like alebo Follow na našom Facebooku alebo Instagrame. Áno, máme aj RSS feed.

Jaro & Robo

Aby ti nič neušlo

Prihlás sa na odber upozornení na nové články. Posielame ich typicky jedenkrát za týždeň, podľa toho, koľko článkov pribudne. Tvoju emailovú adresu budeme opatrovať ako oko v hlave a na nič iné ju nepoužijeme:

[newsletter_form type=“minimal“]

Tvoja emailová adresa bude prevádzkovateľom Netidea s.r.o. (so sídlom Ľanová 17, 900 31 Stupava, IČO 45550310) uchovávaná a spracúvaná na účel zasielania objednaného newslettra po dobu trvania jeho odberu. Odber newslettra je možné kedykoľvek zrušiť pomocou odkazu uvedeného v každej odoslanej správe. Pozri si naše úplné podmienky spracovania osobných údajov a zásady ochrany súkromia.