Ako môžeš podporiť Zagurami

Ak sa ti naša práca páči, môžeš nás podporiť dobrovoľným príspevkom vo forme daru. Ako poďakovanie ti za príspevok od 20 € pošleme kvalitnú športovú čelenku alebo čiapku s logom Zagurami.

Zagurami je tu pre teba už od roku 2015. Sme nadšenci, ktorí píšu články vo voľnom čase a po nociach aktualizujú softvér webu. Za vlastné si platíme cesty a nakupujeme výbavu. Nesťažujeme sa, veď nás to baví.

Reklama zobrazovaná na stránkach pokryje náklady na technickú prevádzku servera a občas dostaneme produkt na zrecenzovanie. V sumáre to má ďaleko od plusového výsledku. Povzbudiť do ďalšej práce nás môžeš aj ty – dobrovoľným príspevkom vo forme daru. Bude použitý na prevádzku a rozvoj webu Zagurami. Vyber si variant, ktorý ti vyhovuje:

Ľubovoľný príspevok

+ úprimná vďačnosť tímu autorov :)

Jednorazový príspevok vo forme daru na prevádzku a rozvoj webu Zagurami. Výška príspevku je na tebe.

Príspevok 20 €

+ športová čelenka

Zagurami čelenka 03

Darom podporíš web Zagurami a ako poďakovanie ti pošleme originálnu športovú čelenku s naším logom.

Príspevok 30 €

+ zimná športová čiapka

Zagurami čiapka 01x

Darom podporíš web Zagurami a ako poďakovanie ti pošleme parádnu športovú čiapku s naším logom.

Príspevok 45 €

+ športová čelenka a čiapka

Zagurami čelenka a čiapka 02

Darom podporíš web Zagurami a ako poďakovanie ti pošleme dva suveníry s naším logom: čelenku a športovú čiapku.

O darovaní

Platba prebieha cez bezpečnú platformu Stripe, dá sa použiť karta, Google Pay a v závislosti od prehliadača aj Apple Pay. Prijímateľom daru je Netidea s.r.o., IČO 45550310, spoločnosť vo vlastníctve zakladateľa webu Zagurami.

Oba suveníry, ktoré posielame ako poďakovanie za dar, majú originálnu grafiku Zagurami. V žiadnom obchode také nekúpiš. Pozri si fotogalériu nižšie.

  • Športová čelenka široká 95 mm je vhodná na bežky, beh a turistiku, pod lezeckú či cyklistickú prilbu. Elastický materiál Dolomiti Air veľmi dobre odvádza pot. Jedna univerzálna veľkosť.
  • Stredne zateplená čiapka sa uplatní pri aktívnom pohybe v chladnom počasí. Elastický Materiál Dolomiti Air zabezpečuje efektívnu ventiláciu a odvod vlhkosti. Na vnútornom obvode je pridaný pás z hrejivého materiálu Dolomiti. Čiapku máme vo dvoch veľkostiach: L (obvod 58 – 61 cm, pre majiteľov veľkých hláv) alebo M (54 – 57 cm, pre všetkých ostatných).

Pri zadávaní darovacej platby si vyberieš veľkosť čiapky a zadáš adresu na doručenie. Poštovné za poslanie darčeka je na nás, prosíme uvádzaj len adresu v SR alebo ČR. Prípadne sa môžeme dohodnúť na osobnom odovzdaní v Bratislave a blízkom okolí.

Za fotky a pózovanie ďakujeme Lucii a Dušanovi